Hizmetlerimiz

Awesome Image Awesome Image

HONDA JENERATÖR SERVİSİ

7/24 JENERATÖR SERVİSİ ACİL SERVİS
Honda Jeneratör Servisi,jeneratör'ü sektöründeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği 7/24 saat acil servis hizmeti vermesidir. Mesai saatleri haricinde tam donanımlı nöbetçi mobil servis araçlarımız ile konusunda uzman teknisyenlerimiz gelen arıza ihbarlarına en kısa sürede yönlendirilerek müşterilerimizin sorunları çözülmektedir. İstanbul merkezli kuruluş olmamıza rağmen bölgesel iş ortaklarımız ve mobil araçlarımız ile Türkiye genelindeki müşterilerimize hizmet verilmektedir.

FİLTRELİ BAKIM

Honda Jeneratör Servisi,ihtiyaç duyulduğunda,kesintisiz ve sorunsuz enerji verebilmesi için kullanım ve bakım kurallarına uyulması ile mümkündür. Jeneratör çalıştırılmasa bile yılda bir kez genel bakım ve motor yağı -filtre değişimi kesinlikle yapılmalıdır.Honda Jeneratör Servisi,hizmet verdiği her marka jeneratör için orjinal yedek parça ve bakım malzemeleri kullanmaktadır.

AĞIR BAKIM

Uzun süreli kullanımlar sonucu yıpranan, zarar gören jeneratörleri yerinde veya atölyelerimizde orjinal malzemeler kullanılarak onarımı yapılır. Motor revizyon,silindir,kapak onarımları, yakıt pompaları, radyatör değişimi ile diğer tüm ekipmanları en kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır.

Copyright ©Honda Jeneratör Servisi 2022. All rights reserved.

Created by: Narimaj.com